wszystkie blogi | archiwum bloga | Ta strona używa plików Cookies. Kliknij i dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Wiadomości z zakresu: inwestycji, gospodarki, finansów osobistych, zarabiania, biznesu

piątek, 28 lutego 2014

Tablet – narzędzie pracy idealne dla inwestorów

Inwestujesz na rynku kapitałowym? W takim razie nie obejdziesz się bez mobilnego dostępu do informacji i możliwości prowadzenia inwestycji z dowolnego miejsca. Dziś troszeczkę o narzędziach, które Wam to umożliwią, czyli coraz popularniejszych tabletach. Napisał do mnie Adam – kolega z czasów licealnych. Uruchomił serwis, który powinien Was zainteresować: www.tanie-tablety.pl. Zanim zobaczycie serwis, przeczytajcie krótką notkę wysłaną nam przez redakcję serwisu: /czytaj dalej/

„Oferta rynkowa tabletów jest coraz bogatsza. Łatwo się zgubić w gąszczu propozycji producentów i dystrybutorów. Za sprawą powstałego właśnie serwisu www.tanie-tablety.pl wybór urządzenia stanie się łatwiejszy.
Jak wybrać tablet? Czym się kierować decydując o jego zakupie? Jak w pełni wykorzystać jego możliwości i dbać podczas codziennej eksploatacji? Na te i inne ważne pytania związane z tabletami można znaleźć odpowiedź w uruchomionym właśnie serwisie www.tanie-tablety.pl.
Redakcja serwisu regularnie publikuje porady związane z użytkowaniem tabletów. Przedstawiane są również informacje o nowościach rynkowych i ciekawostkach związanych z aktualną ofertą rynkową. Głównym miejscem serwisu jest jednak katalog tabletów. Znajdują się w nim prezentacje sprzętu zawierające wszystkie najważniejsze informacje dotyczące parametrów technicznych i użytkowych. Zainteresowani zakupem konkretnego urządzenia mogą przejść bezpośrednio z serwisu do zakupów w sklepach oferujących najkorzystniejsze warunki cenowe.
Misją serwisu jest prezentacja najciekawszych urządzeń na rynku i pomoc w znalezieniu atrakcyjnych cenowo ofert ich zakupu. W planach właściciela serwisu jest uruchomienie sprzedaży tabletów z poziomu serwisu oraz udostępnienie porad ekspertów „na żywo”.”

Zapraszam zatem do odwiedzin serwisu

Finanse osobiste