wszystkie blogi | archiwum bloga | Ta strona używa plików Cookies. Kliknij i dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Wiadomości z zakresu: inwestycji, gospodarki, finansów osobistych, zarabiania, biznesu

wtorek, 11 września 2012

Blogi o zarabianiu, najszybciej rozwijająca się nisza

Jeśli spojrzeć na kolumnę zarabianie, motywacja, biznes to diametralnie zmienia się ona każdego dnia. Nie pamiętam dnia, w którym nie dodałbym nowej pozycji. W ostatnim poście wskazywałem, że tematyka ta obejmuje 23 pozycje, gdy tymczasem mamy już 34 blogi,  a minęło stosunkowo niewiele czasu. Na progres tejże niszy w mojej opinii wpływ ma kilka składowych: czytaj całość

  1. -zarabianie w internecie stało się niezwykle popularne, swoją drogą warto postawić pytanie, czy autentycznie jest to zarabianie, czy tylko pisanie o nim? Proponuję ciekawy wpis tutaj  a zwłaszcza komentarze do niego, 
  2. -bez odpowiedniej optymalizacji witryny, ani rusz, tak przynajmniej piszą osoby znające się w temacie, aczkolwiek gdyby zagłębić się w poszczególne strony, to na poziome meta tagów jest już problem:)
  3.  -samo zatrudnienie jest na topie, aczkolwiek nie wiemy, czy za jakiś czas nie wywoła ono wzrostu bezrobocia wśród osób decydujących się na prowadzenie własnego biznesu (80% nowo powstałych firm kończy swoje życie w pierwszych dwóch latach działalności).


Tylko tyle i aż tyle, jak na blog, który w zasadzie swoje funkcjonowanie opierać miał o informacje z płynące ze świata blogów finansowych. 

Jak zawsze zaglądających tutaj proszę o przesyłanie swoich propozycji blogowych mailem (adres mailowy znajdziesz, w menu strony, zaraz obok kanału RSS).

Finanse osobiste